The Urban Villa

Idylický Boutique Villa Hotel s pěti úžasnými apartmány nad městem Marbella.

Skryté tajemství Marbelly!

Urban Villa je příbytek doporučený mezi přáteli ...
Idylický Boutique Villa Hotel s pěti úžasnými apartmány nad městem Marbella.

Tato luxusní rezidence, nebo jak se tomu dnes říká "Boutique Casa", je oázou klidu a přece tak blízko slavných pláží, golfových hřišť, exkluzivní mariny Puerto Banús a jen pár minut od vzrušujícího andaluského životního stylu ...

Každý apartmán je jedinečně zařízen velkým smyslem pro kreativitu kombinujícím tradiční styl s nádechem moderní umeleckosti, vytvářejíc tak moderní elegantní atmosféru a kouzelné okolí. Každý apartmán má individuální speciální charakter, který pomáhá vytvářet například velká soukromá finská sauna, vířivka s úžasným výhledem, velký starý krb, velké terasy s panoramatickými výhľadomi a dokonce i romantická postel pod starými rustikálními dřevěnými trámy.

Díky této privilegované soukromé lokalitě s nádherným výhledem na pobřeží, Afriku a Gibraltar, vyčnívá Urban Villa nad všemi ostatními!

Pobyt v The Urban Villa je inspirující, stejně jako pohodlný.

Těch, kterých tato vila upoutala, zveme přijít a objevovat tuto skrytou oázu.

King Romance Suite: nabízí celé horní patro, rustikální eleganci a romantiku, ideální pro novomanžele nebo pro ty, kteří se prostě chtějí rozmazlovat.
V ložnici dominuje velká postel pod dubovými trámy a okouzlující krb.
V koupelně je prostorná sprcha s dešťovým efektem a samostatná vířivka s výhledem na hory a moře.
Jedna z nejúžasnějších částí domu je velká soukromá terasa s pohodlnými lehátky, což vám umožní relaxovat, opalovat se a vychutnat si inspirující výhledy na pobřeží Afriky a Gibraltarskou skálu.


Relax Suite: okouzlující apartmán inspirovaný andaluským stylem je vyzdoben rustikální vkusným nábytkem a terakotovými podlahami
Tato sada se skládá z ložnice s manželskou postelí a extra ložnice - relaxační místnost s malou manželskou postelí, kterou je možné si pronajmout za příplatek pro rodinu nebo přátele.
Obě ložnice jsou odděleny velkou koupelnou s vanou a oddělenou prostornou sprchou s dešťovým efektem.
Terasa má 180 ° panoramatický výhled na hory Ojén, město Marbella, pobřeží Afriky a Středozemní moře.

Deluxe Urban Suite: nabízí celé patro pokrývající 100 m², kde se setkává moderní a tradiční styl.
Deluxe Urban Suite se skládá z velké ložnice s manželskou postelí a má ještě jednu ložnici navíc - Urban Room - s oddělenými lůžky, které je možné si pronajmout za příplatek, ideální pro rodinu nebo přátele.
Nejenže má tento apartmán velkou a prostornou koupelnu a sprchu, ale také soukromou finskou saunu s výhledem.
Většina hostů si užívá opalování na široké terase, relaxaci v příjemném salonku, televizi a jídelní kout a vychutnává si výhled z oken v salonku nebo terasy s panoramatickým výhledem. Deluxe Suite Urban má jediný soukromý přístup do bazénu.

Eden Suite: zaujme svým kouzlem Středozemního moře, obrovskou manželskou postelí a en-suite koupelnou v andaluském stylu.Tento apartmán se může pochlubit nejlepším výhledem na východ slunce zpoza hor.
Máte luxus 2 teras - jedna je velmi útulná soukromá terasa s lehátky a stolkem. Sousední společenská a televizní místnost je také k dispozici, přičemž je sdílená spolu s hosty z Relax Suite, se kterými se setkáte i na druhé prostorné terase s 180 ° panoramatickým výhledem na město Marbella, Středozemní moře, pohoří Ojén, Afriku a Gibraltar.

Zobrazit všechny vily

Kalkulace ceny

Minimální délka pobytu je 7 dní.