O nás

Costa Golf sídlí přímo na Costa del Sol ve Španělsku a je tu exkluzivně pro golfisty ze Slovenska a České republiky.

Jsme v Andalusii již více než celou dekádu od roku 2002 a agenturní působíme již od roku 2007, od kdy stovky golfistů přežilo nezapomenutelné dovolené, tréninky nebo turnaje v golfovém ráji na pobřeží Costa del Sol.

Jsme jedinou exkluzivní golfovou agenturou pro Vás, která sídlí přímo na místě Vaší dovolené. Známe jak to ve Španělsku chodí, víme iz vlastní zkušenosti co potřebujete a v případě nečekaných událostí umíme okamžitě pomoci. Od ubytování různého typu a standardu, přes golfové fees spolu se zabezpečeným transportem během celého pobytu po výlety po Andalusii - to vše můžete očekávat od týmu profesionálů, kteří jsou oddaní Vám připravit dovolenou podle vašich představ.

Naši klienti

Od našeho vzniku jsme pomohli stovkám Slovenská a českých golfistů strávit příjemnou golfovou dovolenou v Andalusii. přečtěte si co o nás říkají naši klienti.

Letní dovolené ve Španělsku

Chcete si přijít odpočinout k moři do Andalusie na Costa del Sol? Připravíme pro vás letní dovolenou podle vašich představ. Více informací najdete na stránce Costa Travel.

Nemovitosti ve Španělsku

Naše společnost se věnuje i zprostředkování prodeje nemovitostí ve Španělsku pro klienty ze Slovenska a Čech. Více informací najdete na stránkách Costa Real.


"Costa Golf", "Costa Travel" a "Costa Real" jsou obchodní jména společnosti Costa Enterprise Group SL, která je plně zaregistrována ve Španělsku pod registračním číslem B93246163.

Poskládejte si
golfovou dovolenou:

Vyberte si ubytování:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Kontakt