Iberostar Coral Beach ****

Marbella, Costa del Sol, Španělsko

Nádherný 4-hvězdičkový hotel na pláži. Prožijte fantastický týden v letovisku Marbella, nedaleko světoznámého Puerto Banús.

Od prvního okamžiku kdy vstoupíte do hotelu Iberostar Coral Beach, Vás ovládne pocit klidu a pohody. Tento 4-hvězdičkový hotel obklopený palmami, krásnými nádvořími a exotickými zahradami se pyšní středomořským stylem s arabskými a andaluskými vlivy.

Jeho obrovskou výhodou je jeho poloha přímo na pláži, jen 1 km od světoznámého přístavu Puerto Banús a jen něco málo přes 2 km od centra Marbelly.

Hotel nabízí ubytování v 170 prostorných pokojích s nejnovějšími prvky v oblasti designu. Každý pokoj má terasu s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady.

SeaSoul Beach Club: nejexkluzivnější místo k relaxaci ve městě Marbella. Ležíc na "Bali" houpací síti, s koktejlem v ruce a uklidňující melodií v pozadí je ideálním způsobem jak relaxovat.

To nejlepší z oblasti Středomoří a mezinárodní kuchyně v Andalusii můžete ochutnat v jedné z kvalitních hotelových restaurací. Určitě se Vám bude líbit nový trend "live" vaření obdivujíc přitom nádherné výhledy na Středozemní moře.

Více o atrakcích v okolí ZDE.

Více o jednodenních výletech s Slovenské průvodcem ZDE.

POKOJE

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, pohovkou, balkonem, s výhledem na bazén. Kapacita: 2 dospělí, 1 dítě

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, pohovkou, terasou na prvním nebo druhém patře. Kapacita: 2 dospělí, 1 dítě

Suita

Suita se může pochlubit postelí typu king-size s odděleným obývacím pokojem, balkonem. Kapacita: 2 dospělí, 2 dítě

Suita Junior

Suita se může pochlubit postelí typu king-size s odděleným obývacím pokojem, balkonem. Kapacita: 2 dospělí, 1 dítě

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: