Fuerte El Rompido ****

Huelva, Costa del Sol, Španělsko

Jeden z nejkrásnějších hotelů sítě Fuerte Hotels.

Fuerte El Rompido Spa je jedním z nejkrásnějších hotelů sítě Fuerte Hotels, vzhledem k Andaluský design a jeho výsadní postavení podél řeky Piedras, která nabízí podobnou scenérii jako národní park Doñana. Neporušená pláž La Flecha s 12 kilometry bílého písku je ideálním místem pro relaxaci nebo trek mezi dunami a borovými lesy. Půvabná rybářská vesnička El Rompido, známá svými bílými krevetami a vynikajícími golfovými hřišti, je vzdálena jen 400 metrů.
Hotel má 298 prostorných pokojů s nádherným výhledem na Atlantický oceán, ideální místo pro rodinnou dovolenou, pro páry nebo skupiny. Hotel má spa, salón krásy, dva venkovní bazény, paddle a tenisové kurty, volejbalové hřiště a ještě mnohem více.
Díky vynikajícímu umístění, jen 90 minut od mezinárodního letiště v Seville, 50 minut od města Faro (Portugalsko), hotel Fuerte El Rompido Spa je ideálním místem pro všechny druhy oslav. Má nádherné banketové a konferenční místnosti s dostatkem přirozeného světla s kapacitou až na sezení až pro 432 hostů.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: