Fuerte Conil - Costa Luz ****

Conil de la Frontera, Costa del Sol, Španělsko

Exkluzivní hotel postavený v andaluském stylu, který se nachází na jedné z nejlepších pláží v Andalusii.

Hotel Fuerte Conil - Costa Luz Spa je exkluzivní hotel postavený v andaluském stylu, který se nachází na jedné z nejlepších pláží v Andalusii, La Fontanilla, 5 minut chůze od Conil de la Frontera. V tomto úžasném hotelu si hosté mohou vychutnat procházky po více než 10 km bílých písečných plážích.

Hotel má 469 komfortních pokojů s nádherným výhledem na Atlantický oceán. Ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo prodloužený víkend pro páry nebo skupiny. Restaurace El Olivo nabízí mezinárodní kuchyni a restaurace El Buche u bazénu se specializuje na ryby a jídla z rýže, jako je paella. K dispozici je také bar s večerní zábavou několikrát týdně a snack bar.

Díky vynikající poloze, jen 45 minut od mezinárodního letiště v Jerezu a 40 km od Cádizu, je hotel Fuerte Conil - Costa Luz Spa ideálním místem pro všechny druhy oslav. Může se pochlubit nádhernými banketovými a konferenčními místnostmi.

V rozsáhlých hotelových zahradách se hosté mohou těšit na vyhřívaný krytý bazén s vířivkou, venkovní bazény, dětský bazén, obchody, fitness centrum a dva tenisové kurty.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: