Fuerte Estepona ****

Estepona, Costa del Sol, Španělsko

Hotel Fuerte Estepona se nachází na první linii pláže na pobřeží Costa del Sol.

Hotel Fuerte Estepona se nachází na první linii pláže na pobřeží Costa del Sol. Nabízí 4 venkovní bazény, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi připojení na internet ve všech prostorách. Hotel je známý díky svým luxusním instalacím. Má více než 25000 m 2 upravených ploch a slunečních teras. Vyznačuje se také prostornými pokoji, suitami a apartmány.

Jeho rozsáhlé vybavení zahrnuje řadu různých prostorů pro děti a dalších prostor pro dospělé. Každá věková skupina si může vychutnat volný čas vlastním způsobem. Díky své poloze na první linii pláže, spa a sportovním kurtem je hotel velmi vyhledávaný hosty, kteří rádi sportují nebo si chtějí
vychutnat klidnou dovolenou.

Poloha hotelu je jen 20 minut od přístavu Puerto Banús a Sotogrande.

V nejbližším okolí (7 km) se nacházejí golfová hřiště Valle Romano, Doña Julia, Alcaidesa Links, Alcaidesa Heathland. Pro bližší informace o golfoých balíčcích klepnutím na GOLF.

Je ideálním místem pro objevování dalších turistických destinací v Andalusii, jako jsou Marbella, Gibraltar, Tanger, Jerez de la Frontera, Sevilla a Ronda. Centrum Estepona je vzdáleno 5 minut autem.

Více o atrakcích v okolí ZDE.
Více o jednodenních výletech s Slovenské průvodcem ZDE.

POKOJE

Klasický pokoj
Velká manželská postel (200 x 200 cm široká) nebo dvě samostatné postele (šířka 200 x 100 cm). Kapacita: 2 osoby plus 1 dětská postýlka na vyžádání.

Pokoj s výhledem na moře
Velká manželská postel (200 x 200 cm široká) nebo dvě samostatné postele (šířka 200 x 100 cm). S výhledem na moře. Kapacita: 2 osoby plus 1 dětská postýlka na vyžádání.

Rodinný pokoj
Velká manželská postel (200 x 200 cm široká) nebo dvě samostatné postele (šířka 200 x 100 cm) a rozkládací pohovka. Kapacita: 3 osoby nebo 2 dospělí + 2 děti (rozkládací gauč). Dětská postýlka je k dispozici na požádání

Suita s 2 ložnicemi
Hlavní ložnice s velkou manželskou postelí (šířka 200 x 200 cm) nebo extra dvojlůžko nebo dvě samostatné postele (šířka 200 x 100 cm) v druhé ložnici. Kapacita: 5 osob nebo 4 dospělí + 2 děti. Dětská postýlka na požádání.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: