Sol Príncipe ****

Torremolinos, Costa del Sol, Španělsko

Hotel Sol Principe se nachází se na první linii pláže Playamar v letovisku Torremolinos.

Hotel Sol Príncipe se nachází přímo na pláži s přímým přístupem ke krásné pláži Playamar v Torremolinos.

Vychutnejte si skutečnou legendární dovolenou s Káthmándú Adventures, nejnovějším zážitkem pro děti. Zábavní prostory, kde děti mohou vyzkoušet sportovní aktivity, umělecké a řemeslné dílny a kurzy na vaření s rodinami a našimi instruktory.

Velký karibský lagunový bazén o rozloze 1500 m2 s 3 hydromasážními kouty, 2 velké vodní plochy, obrovský gejzír a večerní osvětlení bazénu.

Úžasné kongresové centrum o rozloze 1 300 m2 a kapacitou pro více než 750 lidí.

Všechny pokoje v hotelu jsou zařízeny a mají balkon s výhledem na moře nebo na bazén. Každá z nich je vybavena miniledničkou a klimatizací.

Hotel má bufetovou restauraci s výhledem na moře a terasou. Během letní sezóny můžete využívat i bufetovou restauraci u bazénu. K dispozici máte také snack bar u bazénu a stylově zařízenou kavárnu s barem a tanečním parketem.

Info o atrakcích v okolí ZDE.

Jednodenní výlety s Slovenské průvodcem ZDE.

POKOJE

Dvoulůžkový pokoj

Světlé pokoje o rozloze 20 m2 s terasou o výměře 8 m2 (stůl / židle) s panoramatickým výhledem na krásné zahradní plochy v útulném prostředí.

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře

Světlé pokoje o rozloze 20 m2 s terasou o výměře 8 m2 (stůl / židle) s výhledem na moře.

Rodinný pokoj s výhledem na bazén

Prostorné a slunné pokoje vybavené stolem a židlemi a s nádherným výhledem na velký bazén. Rodinný pokoj: jedna manželská postel nebo dvě samostatné postele, obývací pokoj, rozkládací pohovka, rozkládací postel a terasa s výhledem na bazén

Suita Junior

Světlé pokoje o rozloze 40 m2 s terasou 20 m2 zařízené (stůl / židle / lehátka) s nádherným výhledem na moře nebo na velký bazén. Každý pokoj je vybaven prvotřídními zařízeními XTRA, aby Váš pobyt skutečně unikátní na Costa del Sol.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: