Hotel Meliã Marbella Banús ****

Marbella, Costa del Sol, Španělsko

Nádherný 4-hvězdičkový hotel u pláže, v světoznámém přístavu Puerto Banús.

Vyzkoušejte si jedinečný hotel Hotel Meliá Marbella Banús, který se nachází 50 metrů od pláže a minut chůze od přístavu Puerto Banús v meste Marbella. Má 3 venkovní bazény s prostory určenými speciálně pro děti. Bezplatný vstup do wellness centra se saunou, tureckou lázní a vířivkou.

Hlavní venkovní bazén s vodopády obklopují zahrady. K dispozici je také krytý bazén. Hotel disponuje tenisovými a paddle tenisovými kurty. Hotelová restaurace nabízí jídla formou bufetu.

Hotel Meliá Marbella Banús se nachází v exkluzivní oblasti Puerto Banús, konkrétně na slavné Slet míle, tzv. Golden Mile a velmi blízko pláže a nejoblíbenějších obchodních a rekreačních oblastí v Evropě.

Meliá Marbella Banús má nádherné pokoje a suity; různé gastronomické prostory, jako je a la carte restaurace D.0.M, restaurace Rio Verde, bar Blue Lounge, restaurace La Hiedra a bar u bazénu; bezplatné připojení na internet (WIFI); venkovní bazén; Wellness s vyhřívaným krytým bazénem, ​​saunou a tureckou lázní; 4 zasedací místnosti s maximální kapacitou 150 osob a podzemní parkoviště výhradně pro klienty se 47 parkovacími místy.

Více o atrakcích v okolí ZDE.

Více o jednodenních výletech s Slovenské průvodcem ZDE.

POKOJE

Pokoj Meliá

Pokoje vybavené maximálním komfortem, vyznačují se prostorností (přibližně 35 m2) a světelností. Dekorované v jemných tónech ve středomořském stylu, mají terasu a výhled na nádherné zahrady a bazény.

Pokoj Premium

Nacházejí se na 4. patře. Vybavené maximálním komfortem, vyznačují se prostorností (přibližně 35 m2), světelností a designem. Nedávno zrekonstruované, dekorované světlými a neutrálními tóny, mají terasu a výhled na nádherné zahrady a bazény.

Rodinný pokoj

Speciální pokoje pro rodinnou dovolenou. Nachází se v přízemí hotelu s terasou s přímým vstupem do zahrad a jsou vybavena 2 lůžky (1,35 m).

Suita Junior

Objevte Costa del Sol z této neuvěřitelné pokoje s rozlohou 55 m2 a vychutnejte si všechny její vynikající zařízení. Relaxujte v ložnici s postelí typu king-size, se soukromým salónkem a vířivkou v koupelně.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: