Villa Padierna Palace Hotel *****

Marbella, Costa del Sol, Španělsko

Jediný hotel v Andalusii se 6 hvězdičkami - jeden ze tří ve Španělsku a s nominací na sedmou. Podle World Travel Awards (WTA) je to nejlepší golfový resort na světě.

Villa Padierna je luxusní resort maximální kvality v prestižní lokalitě nedaleko letoviska Marbella. Je považován za nejlepší hotel ve Španělsku a patří mu 28. příčka mezi nejlepšími hotely na světě podle prestižní společnosti Expedia.

Je to jediný hotel v Andalusii se 6 hvězdičkami - jeden ze tří ve Španělsku a s nominací na sedmou. Podle World Travel Awards (WTA) je to nejlepší golfový resort na světě.

Během svého pobytu se návštěvník hotelu ponoří do prostředí, kde je kladen důraz na prestiž, luxus, smysl pro krásu a nejmenší detail. Hotel je postaven ve stylu toskánské vily z 19. století s více než 3000 originály uměleckých děl a hodnotných starožitností datovaných od románského období až po 19. století.
Ubytování je k dispozici ve více standardech - od Deluxe room (42 m2) až po plně zařízené luxusní vily s vlastním bazénem.
Přímo v resortu najdete 3 špičkové18 jamkové golfové hřiště Flamingos Golf, Alferini Golf a Tramores Golf.

Villa Padierna Wellness & Spa získalo od Seven Stars Global Luxury Awards ocenění 2013 Best Spa s románskými lázněmi av komfortu 21. století. V spa centru o velikosti 2000 m2 si určitě nenechte ujít unikátní Aromatic Thermal Circuit, jediný na Costa del Sol.
Přímo v resortu najdete několik špičkových restaurací a barů, ale v případě, že máte chuť ochutnat něco jiného, ​​v okolí zde najdete obrovské množství restaurací nebo tapas barů. Prestižní přístav v Puerto Banús se nachází 10 minut autem od hotelu.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: