Finca Cortesin *****

Casares, Costa del Sol, Španělsko

Tento luxusní 5 * hotel a spa, s vlastním golfovým hřištěm je vzdálen 5 minut jízdy od pláže Bahía de Casares. Má venkovní bazén a soukromý plážový klub s infinity bazénem, restaurací a barem.

Hotel Finca Cortesini je navržen tak, aby okouzlil každý z Vašich smyslů. Svěží ale velkolepý design hotelu je inspirován tradiční andalúskou architekturou a dodává každému prostoru velký, světlý a nadstandardně prostorný pocit, který je v Evropě tak vzácný. Je postaven kolem dvou hlavních nádvoří s honosnými rozměry. Hotel 67 prostorných a skvěle navržených apartmánů plných světla se vznešenými 4 m vysokými stropy s rozměry od 50 do 200 .

Ohromných 23,000 na kterých najdete pěstěné zahrady, luxusní spa, 3 bazény, tenisové a paddle-tenisové kurty, impozantní 6,000 plážový klub, vynikající kuchyni a atmosféru klidu, elegance a vytříbenosti, tvoří tuto destinaci, do které se rádi vrátíte. Přijďte zjistit, proč byl Finca Cortesini jmenován časopisem Conde Nast Traveller za "Best non-urban hotel in Spain".

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: