Rio Real Marbella ****

Marbella, Costa del Sol, Španělsko

Hotel se nachází v srdci Marbelly, 3 km od centra, mezi pohořím Sierra Blanca a čistými vodami Středozemního moře. Nabízí autentickou oázu relaxace.

Půvab a čistota: Hotel Rio Real Marbella nabízí dlouholeté zkušenosti pro každého.

Hotel má 30 apartmánů, každý s osobitou atmosférou, kde pohodlí, prostor a inovativní design jsou základem.

Hosté mají k dispozici:

  • klub
  • salonek
  • zasedací místnost
  • wellness
  • bazén
  • tenisové a paddle-tenisové kurty

Vše je připraveno přivítat Vás v hotelu Rio Real Marbella. Nádherné dekorace a sympatie, které jsou zde na prvním místě, se postarají o to, aby se Váš pobyt stal nezapomenutelným zážitkem.


Par superior: Luxusní ubytování zařízené v jemných tónech zve k relaxaci v pohodlí a eleganci. Apartmán má prostornou mramorovou koupelnu s vanou a oddělenou stojící sprchou. Všechny pokoje jsou vybaveny exkluzivním nábytkem, pečlivě vybranými látkami a mohou se pochlubit nádherným výhledem na golfové hřiště, z vlastní terasy. Každý pokoj má velkou koupelnu s pánským a dámským umyvadlem, sprchovým koutem, samostatné WC a koupelnu vybavenou toaletními potřebami značky Molton Brown. K dispozici jsou luxusní župany, pantofle, TV a minibar, postele mají povlečení z egyptské bavlny.

Birdie Suite: Prostorný apartmán, s rozlohou více než 50 metrů čtverečních. S nadrozměrnou koupelnou, malým posezením a nádherným balkonem s výhledem na 11. jamku.

Eagle Suite: Inspirováno loftem v New Yorku, při vstupu do apartmánu budete procházet malým jídelním místem, které chytře přechází do salonku. Hydromasážní vana se nachází v soláriu s výhledem na golfové hřiště a velká terasa nabízí lehátka pro odpočinek během večerů u moře.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: