NH Marbella ****

Marbella, Costa del Sol, Španělsko

Čtyřhvězdičkový hotel NH Marbella Vás zanese přímo do srdce Costa del Sol v Andalusii, pár kroků od nádherné pláže a jen pár minut od nejatraktivnějších destinací pro zábavu na slunci ve Španělsku.

Hotel se nachází podél slavné "Golden Mile", mezi luxusním přístavem Puerto Banús a letoviskem Marbella. Vzrušující noční život a idylická krása přírody se zde spojují aby pro Vás vytvořili dovolenou snů.

Vychutnejte si elegantní oázu bohatých dřevěných podlah, teplých barev a soukromou terasu s úžasným výhledem v jedném z našich 163 pokojů. Po Vašem pobytu v hotelu NH Marbella se budete cítit odpočatí a omlazení díky luxusnímu postelnímu prádlu a řadě prémiového vybavení, která dodá veškerý komfort a pohodlí domova, od TV se satelitním příjmem, Wi-Fi a minibarem, po zvukovotesná okna, klimatizaci, pracovní stůl a osobní trezor. Vyzkoušejte si jeden z pokojů typu Superior a užijte si vše výše uvedené, stejně jako oddělený obývací prostor s pohodlným, moderním nábytkem. Pro hosty se zdravotním postižením jsou zde k dispozici bezbariérové ​​pokoje.

Příjemný personál je Vám k dispozici i při všech druzích speciálních služeb - od praní, čistírna po hlídání dětí, půjčovnu aut a 24hodinovou pokojovou službu. Díky prvotřídní restauraci a elegantnímu koktejlovému baru k dispozici v hotelu NH Marbella, si můžete vychutnat vše vzrušení z noci ve městě v pohodlném prostředí hotelu. Zacvičte si v úžasné tělocvičně, uvolněte se návštěvou sauny, solária nebo se osvěžte ve venkovním bazénu. A se třemi multifunkčními místnostmi lze v NH Marbella ubytovat až 130 osob za účelem jednání, oslav nebo soukromých akcí všeho druhu.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: