NH Hotel Almenara ****

Sotogrande, Costa del Sol, Španělsko

Hotel Almenara se nachází v samém srdci Sotogrande a golfového hřiště Almenara, na kopci s výhledem na přístav a na pobřeží Středozemního moře. Jeho poloha a uspořádání umožňuje, že každý z jeho pokojů má výhled na greeny, zahrady nebo na Středozemní moře.

Zažijte rozlehlé zeleně a nekonečný klid v Hotelu Almenara v Sotogrande. Nachází se v letovisku Sotogrande na jihu Španělska, hotel je obklopen 27-jamkovým golfovým hřištěm Almenara. Design vytvořil vítěz Ryder Cupu a renomovaný architekt golfových hřišť Dave Thomas, Almenara je destinací vyhledávanou golfovými nadšenci z celého světa. Nicméně, luxusní pokoje, dvě restaurace světové třídy, a úžasné spa s vynikajícími zařízeními dělají z Hotelu Almenara více než jen místem vyhledávaným golfisty. Každá ze 148 pokojů poskytuje osobní oázu s uklidňujícími výhledy, prostorné koupelny a výrazně středomořskou výzdobu. Řada prémiového zařízení kombinuje veškeré pohodlí domova s ​​vymoženostmi kanceláře.

Elysium, spa v Sotogrande, nabízí osvěžující a relaxační odměnu pro tělo i mysl. Personál složený ze zkušených odborníků Vás přivítá s plnou nabídkou procedur zaměřených na podporu zdraví, krásy a pohody. Užijte si svižné cvičení ve fitness-centru La Manzana a následně osvěžující koupel v dynamickém Hydrotherapy Pool či masáž v jednom z pěti uklidňujících kabin. Hotel Almenara nabízí různorodé aktivity, kde si každý najde to co hledá, od golfové akademie, až k jezdeckému centru, a tenisovým či Paddleball kurtem.

Zatímco nespočet příležitostí pro rekreaci Vás čeká pár kroků od Hotelu Almenara, uvnitř můžete najít restaurace, které Vám nabízejí tři různé druhy kulinářských zážitků. Vychutnejte si výjimečnou středomořskou kuchyni v elegantním prostředí v Gaia, hvězdné výhledy na golfové hřiště a sofistikované pokrmy v pubu Veinteeocho a neformální večeři v malebném prostředí v klubu Cucurucho Beach. Po večeři se zastavte u baru na pár drinků a tancujte až do časných ranních hodin. Pak je již čas na odpočinek ve své luxusní pokoji a připravit se tak na další den v ráji v Hotelu Almenara.

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: