Kempinski Hotel Bahía *****

Estepona, Costa del Sol, Španělsko

Luxusní 5 * resort Kempinski Hotel Bahía obklopen nádhernými subtropickými zahradami přímo u pláže.

Elegance a luxusní design hotelových pokojů a suites doplní nádherné výhledy na teplé andaluské slunce, Afriku, Gibraltar a nekonečné vlny Středozemního moře. Deluxe pokoje jsou velmi pohodlné a nabízejí buď výhled na zahrady, čelní nebo částečný výhled na moře. Suits představují dokonalou harmonii, prostorné posezení je k dispozici v Junior Suite, oddělená ložnice a obývací pokoj v Deluxe Suite ak tomu bezkonkurenční výhled na moře ze soukromí vaší terasy odmění vaše smysly touhou po harmonii a dokonalosti.

Suite del Mar, Bahia Residential Suite, Presidential, Royal nebo Imperial Suite jednoznačně naplní vaše potřeby po dokonalém odpočinku a luxusu. Bližši informace jsou k dispozici na vaše vyžádání.

Kempinski Bahía Spa nabízí ideální příležitost pro relaxaci těla a duše v příjemné atmosféře wellness centra.

K dispozici je krytý vyhřívaný bazén, 3 venkovní bazény (z toho jeden vyhřívaný), sauna, moderně vybavená posilovna a tenisové kurty.

Vynikající kuchyně v celém resortu Kempinski Bahía rozmazlí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Bufetové snídaně v restauraci El Mirador, španělské speciality jako paella, mořské ryby, maso na grilu, čerstvé ovoce a zelenina v idylickém prostředí zahrad restaurace La Cabana del Mar, romantická večeře přímo pod hvězdnou oblohou za šumu moře v magické restauraci La Brisa, či posezení v restauraci Alminar, kde kulinářské speciality doplňují čerstvá organická zelenina a ovoce. Skvělé španělské tapas, kvalitní vína, exotické kokteijly a široká selekce osvěžujících nápojů jsou mistrovsky připravovány v barech La Veranda Bar and Terrace, Bar Mistral a Pool Snack Bar.

V ceně ubytování je přístup do wellness spa pro hosty.

Poloha: Estepona 5 min, Puerto Banús 20 min, Marbella 30 min, Malaga letiště 50 min, Gibraltar letiště 50 min

Zobrazit všechny hotely

Kalkulace ceny

Pokoj č. 1:

Pokoj č. 2:

Pokoj č. 3: