Torrequebrada Golf

Naše hodnotenie: 5 z 5    Costa del Sol, Španělsko

Moderní klasika na Costa del Sol. Oblíbené hřiště velmi známého španěla Miguel Angela Jiméneze. Je jedním z nejpopulárnějších hřišť na Costa del Sol s nádherným výhledem na Středozemní moře.

Vybudované v 70-tých letech, navrženo proslulým architektem z Malagy, Pepe Gancedem, jehož jméno si hrdě nese přezdívku "Picasso golfu", Torrequebrada je jedním z nejpopulárnějších hřišť na Costa del Sol s neuvěřitelným výhledem na Středozemní moře. Díky nádhernému designu a detailní úpravě si toto parkové hřiště získalo čest hostovat Spanish Open v roce 1979, jakož i mnoho dalších špičkových turnajů v posledních letech.

Umístěno mezi mořem a horami, bohaté na tropickou vegetaci a ptactvo. Fairwaye jsou krásně lemované stromy, skutečnou oázou s více než 100 druhy původních a tropických stromů. Strategicky umístěné bunkry, Rafy a 9 vodních překážek vyžadují dobré odpálení.

Nejvíce vás otestuje 11. jamka, 164 m par -3, kde při odpálení musíte brát v úvahu vodu před greenem, který je obklopen bunkry jakož i to, že samotný green je ve dvou úrovních.

Hřiště: 18/Par 72
Design Pepe Cancedo
Typ hřiště: Parkland - parkové
Rok otevření: 1976

Vybavení resortu:

  • Driving range
  • Putting Green
  • Clubhouse
  • Restaurace / Bar

Zobrazit všechny golfová hřiště

Poskládejte si
golfovou dovolenou:

Vyberte si ubytování:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Kontakt