La Cala Golf Resort

Naše hodnotenie: 5 z 5    Costa del Sol, Španělsko

Největší golfový resort ve Španělsku se 3 kvalitními hřišti a špičkovým pětihvězdičkovým hotelem s Caracala Spa & Wellness centrem.

* Cena green fee se mění v závislosti na sezóně (vysoká / nízká) jakož i od tee time (brzy ráno - early bird, odpoledne - twilight). Pro přesnou cenu green fee nás prosím kontaktujte

La Cala Golf Resort je největší golfový komplex ve Španělsku. Nacházejí se zde tři 18-jamkové hřiště Championship standard, 5 * Hotel & Caracala Spa, Clubhouse, Pro shop, golfovou akademii tu má David Leadbetter, jako jedinou v Evropě.

La Cala Golf Resort byl postaven v roce 1989 a jeho hotel je považován za jeden z nejlepších golf hotelů ve Španělsku. Je postaven v tradičním andaluském stylu, má 107 pokojů v 6 standardech. Všechny pokoje mají nádherný výhled na golf.

Resort má 3 hřiště - Europa, America a Asia. Navrhli je spolu Sir Robert Trent Jones a Cabell Robinson. Jsou to fantastické, vysoce kvalitní hřiště, s trávou Bermuda a bunkry s drceným mramorem, vhodně usazené v široké dolině svahem k pobřeží, obklopené pohořím Sierra Mijas a Středozemním mořem.

La Cala de Mijas, městečko na pobřeží s množstvím restaurací a barů je vzdáleno pouhých 5 minut autem od hotelu.

Hraje se zde množství turnajů jako PGA Spanish Pairs Championship a v zimním období jsou zde také tréninkové kempy předních evropských fotbalových klubů - Sparta Praha, Sunderland FC. V kombinaci s top kvalitou ubytování a prvotřídním golfem je toto místo určitě jedno z nejlepších míst na golf nejen ve Španělsku, ale v Evropě.

Campo Europa - 18 jamek - Par 71
Campo America - 18 jamek - Par 72
Campo Asia - 18 jamek - Par 72

V ceně je autíčko zdarma - neplatí pro hry s tee time v době od 10:00 do 13:00 v říjnu a listopadu.

Zobrazit všechny golfová hřiště

Poskládejte si
golfovou dovolenou:

Vyberte si ubytování:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Kontakt