Finca Cortesín Club de Golf

Naše hodnotenie: 5 z 5    Costa del Sol, Španělsko

Jedno z nejlepších hřišť nejen ve Španělsku, ale aj v Evropě. Nádherné hřiště a klub na cestě do vesničky Casares nedaleko města Estepona.

* Cena green fee se mění v závislosti na sezóně (vysoká / nízká) jakož i od tee time (brzy ráno - early bird, odpoledne - twilight). Pro přesnou cenu green fee nás prosím kontaktujte

Nepromeškejte jedinečnou příležitost a zahrajte si na hřišti, na kterém se již 2 krát hrál turnaj série World Volvo Match Play a Andalucía Masters.

Finca Cortesín je nový hot spot ve světě hřišť nejvyššího standardu. Design hřiště vypracoval Cabell Robinson a je považováno za jedno z nejlepších golfových hřišť ve Španělsku. Je určitě jedno z nejdelších hřišť v Evropě. Má více než 100 bunkrů, které jsou skutečnou výzvou nejen pro vyšší ale i nižší Handicapy. Přírodní prostředí a fantastická parková úprava hřiště s vysoce kvalitním servisem a managementem hřiště.

Je to jedno z nejatraktivnějších hřišť na Costa del Sol s výhledem na okolní hory a moře. Fairwaye a greeny jsou velmi kvalitně udržované a každá jamka přináší osobitý zážitek.

FINCA CORTESÍN - Par 72 - 18 jamek

AUTÍČKO: Doporučujeme

Zobrazit všechny golfová hřiště

Poskládejte si
golfovou dovolenou:

Vyberte si ubytování:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Kontakt