Marbella Club

Naše hodnotenie: 5 z 5    Costa del Sol, Španělsko

Golf resort Marbella Club je jedním z klenotů pobřeží, který poskytuje zážitek a požitek ze hry na hřišti světové kvality a jeho prestižního klubu.

* Cena green fee se mění v závislosti na sezóně (vysoká / nízká) jakož i od tee time (brzy ráno - early bird, odpoledne - twilight). Pro přesnou cenu green fee nás prosím kontaktujte

Marbella Club je jedno z nejlepších golfových hřišť na jihu Andalusie. Je to golfová perla pobřeží, jak ji přezdívají místní členové privátního golfového klubu.

Je to krásné, velmi dobře navržené hřiště - design připravil Dave Thomas - delší více než 6000 m a kombinuje se se šikovným umístěním bunkrů a vodních překážek vedle zajímavé parkové úpravě.

Prvních 9 jamek nabízí jedinečný zážitek ze tří po sobě jdoucích Par 5, což představuje zkoušku na začátku hry a na konci čeká 18. jamka s možná nejkrutějším odpalištěm v Evropě.

Luxus, prestiž, kvalita - jednoduše a výstižně se dá vyjádřit o tomto klubu. Určitě třeba vyzkoušet, vychutnejte si toto kvalitní hřiště u města Marbella s krásnými výhledy na Gibraltar a pohoří Atlas v Africe.

Marbella Club - 18 jamek - PAR 72

Zobrazit všechny golfová hřiště

Poskládejte si
golfovou dovolenou:

Vyberte si ubytování:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Kontakt