Alcaidesa Golf Resort - Links

Naše hodnotenie: 5 z 5    Costa del Sol, Španělsko

Alcaidesa Golf Resort má dvě vynikající hřiště Alcaidesa Links a Alcaidesa Heathland, které se hrdě pyšní nejkrásnějším výhledem na moře, Gibraltar a Afriku.

* Cena green fee se mění v závislosti na sezóně (vysoká / nízká) jakož i od tee time (brzy ráno - early bird, odpoledne - twilight). Pro přesnou cenu green fee nás prosím kontaktujte

Alcaidesa Links

Nejzápadněji golfové hřiště Costa del Sol Alcaidesa Links se nachází hned vedle pláže, jeho terén tvoří mírné svahy sestupující k moři. Náročnost hřiště spočívá hlavně v silném větru, který je tak charakteristický pro tuto oblast. Opravdu nádherné místo pro golf u moře, s upravenou vegetací a typickým mořským vánkem až silným Poniente větrem z nedalekého Atlantského oceánu. Greens nejsou příliš velké nebo komplikované, ale k dosažení dobrého výsledku je zapotřebí opravdu dobrá zkušenost s větrem a svahovitým povrchem.

Rok otevření: 1992
Design: Peter Ellis a Clive Clark
Počet jamek: 18
Par: 72
Délka hřiště: 5866m

Vybavení resortu:

  • Driving range
  • Putting green
  • Restaurace / Bar
  • Clubhouse
  • Vista Real Aparthotel 3 *

Na nejvyšším bodě resortu se majestátně vypíná nový Clubhouse a nabízí neuvěřitelné výhledy na velkolepé okolí Alcaidesa. Svou otevřenou a rozsáhlou terasou představuje perfektní kombinaci Andalusie stylu a moderní avantgardní architektury.

Ubytování v 3 hvězdičkovém komplexu Vista Real Aparthotel se nachází přímo na golfovém hřišti Alcaidesa Links a pouhých 10 minut chůze od pláže. K dispozici je 45 kvalitních apartmánů, které jsou buď jedno nebo dvouložnicové. Je postaven v Středomořském stylu a je orientován na jihovýchod. Součástí je recepce a venkovní bazén s příjemnou oddychovou zónou.

Zobrazit všechny golfová hřiště

Poskládejte si
golfovou dovolenou:

Vyberte si ubytování:


Máte otázky?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Kontakt